Szanowni Państwo,

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie, zgodnie z przyjętymi założeniami projektu pn.: „Rewitalizacja i przebudowa Zalewu Zemborzyckiego’' przystępuje do kolejnego etapu mającego na celu zapoznanie mieszkańców Lubelszczyzny z propozycjami wariantów koncepcyjnych realizacji przedsięwzięcia w ramach szerokich konsultacji społecznych.

 

Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety dotyczącej wyboru wariantu dla planowanej inwestycji, a także zarejestrowania się na naszej stronie internetowej w celu zgłoszenia uczestnictwa w konsultacjach społecznych.

 

Konsultacje z mieszkańcami odbędą się w dniu 25 października 2019 r. (piątek) o godz. 16.30 w Auli 0.08 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1 i.


Do pobrania:


Kontakt:

  • zapraszamy do korzystania z naszej infolinii o numerze 695 735 958, która jest czynna w godzinach 8:00 - 20:00. Koszt połączenia według taryfy operatora za połączenie z numerem komórkowym.
  • adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

prezentacjaWTU